Zadaj pytanie Odpowiedzialność społeczna

91-849 Łódź,
ul. Zagajnikowa 24

Tel. 42 678 77 74
Kom. 795 688 323

email:
ultimed@ultimed.pl

Pracujemy w godz.
9:00-18:00
od poniedziałku
do piątku

Pełne dane kontaktowe i wskazówki dojazdu Mapka

Od wielu lat wspieramy Towarzystwo Przyjaciół „Domu na Osiedlu”, które działa na terenie Łodzi od 1995r.

Jest to Organizacja Pożytku Publicznego realizująca unikalny program usamodzielniania osób niepełnosprawnych umysłowo oraz rozwijania ich niepowtarzalnych zdolności twórczych. Przekazujemy im corocznie 1 % naszych podatków, do czego zachęcamy też naszych pacjentów, wspomagamy w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się organizacje pozarządowe, a także propagujemy ich twórczość – w oczekiwaniu na wizytę można podziwiać obrazy, tkaniny oraz grafiki wychowanków „Domu na Osiedlu” , które tworzą unikalny klimat naszych gabinetów. Wiele z prac zostało wyróżnionych na krajowych i zagranicznych konkursach plastycznych organizowanych nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także dla artystów plastyków.

 

W 2015r Towarzystwo Przyjaciół „Domu na Osiedlu” uzyskało prestiżową Nominację do Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP w kategorii Obywatelska Inicjatywa Lokalna. Jesteśmy dumni z tego, że zaliczamy się do grona Przyjaciół „Domu na Osiedlu”.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Towarzystwa www.domnaosiedlu.pl oraz do odwiedzenia Galerii „Odlot” znajdującej się przy ul. Piotrkowskiej 118.