Zadaj pytanie Odpowiedzialność społeczna

91-849 Łódź,
ul. Zagajnikowa 24

Tel. 42 678 77 74
Kom. 795 688 323

email:
ultimed@ultimed.pl

Pracujemy w godz.
9:00-18:00
od poniedziałku
do piątku

Pełne dane kontaktowe i wskazówki dojazdu Mapka

Gabinet stomatologiczny Ultimed w Łodzi.

Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy zapewni Państwu kompleksowe leczenie i indywidualne podejście do każdego problemu. Wykonujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Wyróżniają nas:

Wszystkie zabiegi wykonywane są w pozycji leżącej, zapewniającej pacjentowi komfort oraz ergonomiczną pozycję pracy lekarza.
Ścisła współpraca z lekarzami specjalistami daje nam możliwość bezpiecznego leczenia pacjentów z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży.
Nasz gabinet dysponuje specjalistycznymi aparatami rentgenowskimi, co umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia RTG bezpośredni na monitorze, jeśli jest ono niezbędne do diagnostyki i dalszego leczenia.
Posiadamy również nowoczesny sprzęt do wykonywania leczenia endodontycznego (kanałowego) – co znacznie skraca czas i może być zrealizowane podczas jednej wizyty.
Do Państwa dyspozycji pozostaje również pracownia protetyczna, w kótrej zajmujemy się tworzeniem protez zębowych i implantów.
Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i protetyki wykonywanych jest z użyciem mikroskopu zabiegowego, co zapewnia dużą dokładność i precyzję.
Dzięki wyświetlaniu procesu leczenia na monitorze osoby asystujące mają możliwość czynnego uczestnictwa w zabiegach, a lekarzom, którzy chcą się dokształcać daje możliwość obserwacji, dzięki czemu szczegółowo mogą zapoznać się z naszymi metodami leczenia.
Nasza klinika posiada duży parking tylko dla naszych pacjentów.

Ponad 20 lat doświadczenia w implantologii, endodoncji oraz stomatologii mikroskopowej pomoże w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów.