Licówki

Co to są licówki?

Licówka to cienka warstwa porcelany nakładana na ząb celem poprawy jego wyglądu, bądź ochrony uszkodzonej powierzchni zęba. W szczególnych przypadkach, gdy wymagana jest niewielka korekta, zębów nie trzeba szlifować. Cienkie płatki porcelany przykleja się do powierzchni zębów w celu korekty ich kształtu. Metoda ta jest mało inwazyjna i niezwykle trwała.

Licówki porcelanowe oraz licówki bez szlifowania

Licówki porcelanowe oraz licówki bez szlifowania są prostym i efektywnym sposobem na poprawę Państwa uśmiechu – piękny kształt i kolor zębów uzyskuję się w minimalny sposób ingerując w ich strukturę. Stworzenie odpowiednich licówek jest jednym z najtrudniejszych wyzwań estetycznych i technologicznych, jednak nasz gabinet dzięki własnej pracowni protetycznej wypracował metody i technologie pozwalające zaoferować Państwu bezpieczną i trwałą metodę poprawy estetyki uśmiechu.

Wygoda i komfort
Wygoda i komfort

Wszystkie zabiegi wykonywane są w pozycji leżącej, zapewniającej pacjentowi komfort oraz ergonomiczną pozycję pracy lekarza, co pozwala skupić mu się na pracy.

Nowoczesne zaplecze
Nowoczesne zaplecze

Posiadamy również nowoczesny sprzęt do wykonywania leczenia endodontycznego (kanałowego) – co znacznie skraca czas i może być zrealizowane podczas jednej wizyty.

Dodatkowa opieka
Dodatkowa opieka

Ścisła współpraca z lekarzami specjalistami daje nam możliwość bezpiecznego leczenia pacjentów z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży

Pracownia protetyczna
Pracownia protetyczna

Do Państwa dyspozycji pozostaje również pracownia protetyczna, w której zajmujemy się wykonaniem nowoczesnych i zaawansowanych uzupełnień protetycznych.

Aparaty rentgenowskie
Aparaty rentgenowskie

Nasze gabinety dysponują specjalistycznymi aparatami rentgenowskimi, co umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia RTG bezpośrednio na monitorze, jeśli jest ono niezbędne do diagnostyki i dalszego leczenia, a także wykonania zdjęć panoramicznych i tomografii komputerowej.

Mikroskop zabiegowy
Mikroskop zabiegowy

Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i protetyki wykonywanych jest z użyciem mikroskopu zabiegowego, co zapewnia dużą dokładność i precyzję, a przez co trwałość.

Prywatny parking
Prywatny parking

Nasza klinika posiada duży, prywatny parking tylko dla naszych pacjentów.

Kształcenie
Kształcenie

Dzięki wyświetlaniu procesu leczenia na monitorze osoby asystujące i lekarze mają możliwość czynnego uczestnictwa w zabiegach i doskonalenia swoich umiejętności.