Dr n. med. Michał Jegier

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktor nauk medycznych w zakresie stomatologii. Wykładowca przedmiotu Endodoncja kliniczna dla studentów Studiów Anglojęzycznych UM w Łodzi.

Autor kursów medycznych poświęconych tematyce endodontycznej i pracy z mikroskopem. Od ponad 10 lat specjalizuje się w endodoncji oraz stomatologii mikroskopowej.

Jest perfekcjonistą a mikroskop operacyjny pozwala mu stale doskonalić własne umiejętności.

Pracując w powiększeniu jest w stanie skutecznie leczyć endodontycznie zęby o wymagającej anatomii (dodatkowe kanały, zagięte korzenie), z zobliterowanym systemem kanałowym, usuwać ciała obce (złamane narzędzia, wkłady koronowo-korzeniowe) z kanałów korzeniowych oraz leczyć zęby, których pierwotne leczenie kanałowe zakończyło się niepowodzeniem.

Zajmuje się ponadto stomatologią zachowawczą, protetyką i chirurgią – wszystko z użyciem mikroskopu operacyjnego co gwarantuje minimalną inwazyjność i bardzo dużą precyzję.

Umów wizytę Umów wizytę

W ramach witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Dowiedz się więcej.