Stomatologia Łodź

Witamy w Gabinecie Stomatologicznym Ultimed

Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy zapewni Państwu kompleksowe leczenie i indywidualne podejście do każdego problemu. Wykonujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Zapraszam do zapoznania z się elementami które wyróżniają naszą klinikę na tle innych łódzkich klinik i gabinetów stomatologicznych. Poniżej znajdą Państwo również odnośniki do szczegółowego opisu naszych specjalizacji, cennika oraz artykułów autorstwa naszych stomatologów, a także artykułów napisanych o nas.

Zapraszam,
dr Rafał Łaszkiewicz

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia estetyczna

Chirurgia stomatologiczna

Leczenie kanałowe – endodoncja

Implanty i protetyka

Cennik stomatologiczny

Wygoda i komfort
Wygoda i komfort

Wszystkie zabiegi wykonywane są w pozycji leżącej, zapewniającej pacjentowi komfort oraz ergonomiczną pozycję pracy lekarza, co pozwala skupić mu się na pracy.

Nowoczesne zaplecze
Nowoczesne zaplecze

Posiadamy również nowoczesny sprzęt do wykonywania leczenia endodontycznego (kanałowego) – co znacznie skraca czas i może być zrealizowane podczas jednej wizyty.

Dodatkowa opieka
Dodatkowa opieka

Ścisła współpraca z lekarzami specjalistami daje nam możliwość bezpiecznego leczenia pacjentów z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży

Pracownia protetyczna
Pracownia protetyczna

Do Państwa dyspozycji pozostaje również pracownia protetyczna, w której zajmujemy się wykonaniem nowoczesnych i zaawansowanych uzupełnień protetycznych.

Aparaty rentgenowskie
Aparaty rentgenowskie

Nasze gabinety dysponują specjalistycznymi aparatami rentgenowskimi, co umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia RTG bezpośrednio na monitorze, jeśli jest ono niezbędne do diagnostyki i dalszego leczenia, a także wykonania zdjęć panoramicznych i tomografii komputerowej.

Mikroskop zabiegowy
Mikroskop zabiegowy

Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i protetyki wykonywanych jest z użyciem mikroskopu zabiegowego, co zapewnia dużą dokładność i precyzję, a przez co trwałość.

Prywatny parking
Prywatny parking

Nasza klinika posiada duży, prywatny parking tylko dla naszych pacjentów.

Kształcenie
Kształcenie

Dzięki wyświetlaniu procesu leczenia na monitorze osoby asystujące i lekarze mają możliwość czynnego uczestnictwa w zabiegach i doskonalenia swoich umiejętności.

Gdzie znaleźć dobrego stomatologa w Łodzi?

Wszyscy wiemy jak trudno znaleźć dobrego stomatologa. W naszym gabinecie dentystycznym Ultimed w Łodzi znajdziecie wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie i zapewniają kompleksową opiekę swoim pacjentom. W naszym gabinecie w Łodzi pracują także lekarze z innych dziedzin – chirurdzy, dietetycy kliniczni czy też endokrynolodzy.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty u stomatologa?

Przed każdą wizytą u stomatologa należy przede wszystkim porządnie wyszczotkować zęby, ale również dokładnie umyć język tylną stroną szczoteczki oraz starannie wyczyścić przestrzenie międzyzębowe nićmi dentystycznymi, aby pozbyć się resztek pokarmu. Na koniec powinniśmy przepłukać jamę ustną płynem do płukania. Po tych zabiegach nie powinniśmy już nic jeść ani pić, więc najlepiej wykonać je bezpośrednio przed samą wizytą.

Jak często należy chodzić do stomatologa?

Przyjęło się, że do stomatologa powinniśmy chodzić nie rzadziej niż raz na pół roku, ale częstotliwość wizyt zależy w dużym stopniu od stanu naszego uzębienia i problemów z jakimi się borykamy. Regularne odwiedzanie dentysty pozwala szybko wykryć początki próchnicy lub innych schorzeń oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. W naszym gabinecie dentystycznym Ultimed w Łodzi czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki i pacjenci chętnie nas odwiedzają.

Jakie zabiegi mogę wykonać u stomatologa w Łodzi?

W naszym gabinecie stomatologicznym Ultimed w Łodzi oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej (np. uzupełnianie ubytków w uzębieniu, szynowanie rozchwianych zębów), stomatologii estetycznej (np. wybielanie zębów, licówki, bonding), chirurgii stomatologicznej (np. usuwanie zębów, resekcje, regeneracja kości szczęki), leczenia kanałowego czy wszczepów zębowych tzw. implantów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i prosimy o kontakt w celu umówienia terminu wizyty.