Stomatologia

Witamy w Gabinecie Stomatologicznym Ultimed

Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy zapewni Państwu kompleksowe leczenie i indywidualne podejście do każdego problemu. Wykonujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Zapraszam do zapoznania z się elementami które wyróżniają naszą klinikę na tle innych łódzkich klinik i gabinetów stomatologicznych. Poniżej znajdą Państwo również odnośniki do szczegółowego opisu naszych specjalizacji, cennika oraz artykułów autorstwa naszych stomatologów, a także artykułów napisanych o nas.

Zapraszam,
dr Rafał Łaszkiewicz

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia estetyczna

Chirurgia stomatologiczna

Leczenie kanałowe – endodoncja

Implanty i protetyka

Cennik stomatologiczny

Wygoda i komfort
Wygoda i komfort

Wszystkie zabiegi wykonywane są w pozycji leżącej, zapewniającej pacjentowi komfort oraz ergonomiczną pozycję pracy lekarza, co pozwala skupić mu się na pracy.

Nowoczesne zaplecze
Nowoczesne zaplecze

Posiadamy również nowoczesny sprzęt do wykonywania leczenia endodontycznego (kanałowego) – co znacznie skraca czas i może być zrealizowane podczas jednej wizyty.

Dodatkowa opieka
Dodatkowa opieka

Ścisła współpraca z lekarzami specjalistami daje nam możliwość bezpiecznego leczenia pacjentów z chorobami przewlekłymi oraz kobiet w ciąży

Pracownia protetyczna
Pracownia protetyczna

Do Państwa dyspozycji pozostaje również pracownia protetyczna, w której zajmujemy się wykonaniem nowoczesnych i zaawansowanych uzupełnień protetycznych.

Aparaty rentgenowskie
Aparaty rentgenowskie

Nasze gabinety dysponują specjalistycznymi aparatami rentgenowskimi, co umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia RTG bezpośrednio na monitorze, jeśli jest ono niezbędne do diagnostyki i dalszego leczenia, a także wykonania zdjęć panoramicznych i tomografii komputerowej.

Mikroskop zabiegowy
Mikroskop zabiegowy

Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i protetyki wykonywanych jest z użyciem mikroskopu zabiegowego, co zapewnia dużą dokładność i precyzję, a przez co trwałość.

Prywatny parking
Prywatny parking

Nasza klinika posiada duży, prywatny parking tylko dla naszych pacjentów.

Kształcenie
Kształcenie

Dzięki wyświetlaniu procesu leczenia na monitorze osoby asystujące i lekarze mają możliwość czynnego uczestnictwa w zabiegach i doskonalenia swoich umiejętności.